Preparation for Czech exams

Hello, my name is Anna, and I will help you prepare for your Czech exam so you can pass it easily and without stress. 🙂 

✅Permanent residency

✅ Czech citizenship

✅Admission to high school, all grades (přijímací zkoušky)

✅High-school leaving exam (maturita)

Anna Rubešová

Czech language teacher

6 years experience

What do you need for a lesson?

What I teach and how?

How to book a lesson?

You can directly e-mail me to anna@annalanguageteacher.cz or to my WhatsApp + 420 773551248, or you can fill out the form below.

1

Fill out the form below

Answer the questions in details please so I can have better idea what you are looking for.

2

I will contact you soon.

We can discuss the details and plan the first lesson.

3

Optional 10-15 min call

If you want, we can have a short for 10-15 min via Skype/Zoom where we can discuss details. It´s free.

4

Pay the lesson and let´s start

You will pay the package and we will schedule our first lesson.

Rules

Packages & Price list

I offer lessons for 30 minutes, 45 minutes or 60 minutes.
The price is in USD, but I accept payments also in CZK, EUR, and MXN.

The price for the lesson includes the following:
• Lesson time
• Individual approach and preparation for lessons
• Materials
• Homework
• Individual feedback

Group lessons

If you want to learn together with your family member or a friend, you can create a group.

In one group, there can be a maximum of 5 people.

The price for group lessons is between 12 USD / person to 23 USD /person.  For more information, contact me to anna@annalanguageteacher.cz

What my students say

Děkuju Vám za to, že jste mě tak dobře připravila na přijímačky z češtiny. Vzali mě na obě školy. Moc si toho vážím, kolik jste dala do doučování času a snahy, jste snad nejlepší lektorka, kterou jsem měla. Myslím, že bych to bez Vás nezvládla. Děkuju moc.

Tereza Vitíková

Potřeboval jsem se naučit orientaci a pochopení testu. Materály v lekcích byly podrobné a dobré pro pochopení. Lektorka je empatická a profesionální. Učitelé za 2 roky na střední škole mi nedokázali dát tolik, co příprava na kurzu. Doporučuji.

Richard H.

Chtěla bych Vám moc pochválit kurz, který jsem u Vás absolvovala 24.8. na porozumění textu. Musim říct, že mi to výrazně pomohlo u dnešního DT z ČJ a v podstatě diky tomu jsem dle výsledků na Nový Ámos prošla 🙏🙂.Děkuji moc ❤️

Iveta S.

Máte velkou škálu cvičení, které se neopakují a která jsou typická pro didaktické testy. Myslím si, že je to paráda a bude to Vaše studenty bavit. Jsem ráda, že jsem Vás našla a měla jsem možnost se s vámi připravit na maturitu, která není lehká a pokud tomu student nerozumí, tak není schopen udělat maturitu. Děkuju moc, bylo to s Vámi super. Byla jste super učitelka, na kterou jsem se těšila.

Bára Štěpánová

Lektorka byla vstřícná a ochotná pomoci i v mé nelehké situaci, kterou mám doma. Jako maturantka musím, říci, že jsem byla skeptická vůči online doučování, ale Anna Rubešová mi dokázala, že je to skvělá volba a jde se učit i jinými metodami. Hodiny s lektorkou mne bavily a těšila jsem se, co nového budeme dělat a když jsem si nevěděla rady, nemusela jsem se bát, protože lektorka Anna mne navedla vždy správným směrem.

Klára Koubková

Přístup skvělý, je vidět že lektorku baví někoho doučovat. Mám pocit, že jsem se toho naučila hodně.

Karolína Šafářová

Opravdu velmi velká spokojenost s lekcemi, které mi pomohly pro přípravu na maturitní zkoušku z češtiny. Mnohokrát děkuji.

Patrik Schneider

Kvůli maturitní zkoušce jsem se rozhodl pro online doučování. Moje čeština nebyla na začátku příliš dobrá, ale v lekcích jsem se naučil vše důležité na didaktický test i na ústní zkoušku. Tyto lekce bych určitě doporučil, připravenost lektorky na lekce i komunikace byly výborné. Jedna lekce s paní lektorkou mi dala víc než 5 hodin českého jazyka ve škole.

Jiří Dostál

Potřebovala jsem doučování kvůli maturitní zkoušce. Na začátku mi to moc nešlo, ale během lekcí jsem se naučila vše, co potřebuji k maturitní zkoušce, protože na SŠ se učí hlavně literatura a já mluvnici hodně zapomněla od základní školy. Materiály byly stručné, snadné na pochopení, za mě úplně ideální. Paní Anna je úžasná učitelka, je milá a vše zvládne výborně vysvětlit. Na každou lekci jsem se moc těšila. Určitě ji doporučuji, myslím, že dokáže pomoci všem, co se připravují na přijímací zkoušky nebo na maturitu. Za vše Vám ještě jednou moc děkuji.

Natálie Kantoříková

Anna is fantastic! Her lessons are custom tailored to you and what you want to learn - but she also makes sure to include enough grammar and additional vocabulary to have you make progress. I would highly recommend her for anyone wanting to learn Czech!

Chris, USA

Potřebovala jsem se učit česky, protože bydlím a chodím do školy v ČR. V lekcích jsem se naučila hodně nových slov, zlepšila si komunikaci, učila jsem taky, jak napsat referát a taky gramatiku. Anna je skvělá lektorka, její připravenost je pečlivá, její komunikace v lekcích super. V lekcích jsem se cítila dobře, spokojeně a šťastně.

Linda, Vietnam

Ready to learn česky?